KONTAKT

Kontakt z poszczególnymi działami firmy COPCO

COPCO to uznana firma prowadząca sprzedaż materiałów elektrycznych i elektroinstalacyjnych. Jeśli są Państwo zainteresowani naszą ofertą handlową (przewodami, lampami i innymi produktami), serdecznie zapraszamy do kontaktu pod wskazanym poniżej adresem. Sklepy elektryczne COPCO wraz z hurtowniami prowadzimy na terenie Śląska – w Imielinie oraz w Mysłowicach.

Poza sprzedażą towarów, oferujemy również usługi w zakresie aranżacji, budowy i remontów powierzchni handlowych oraz użytkowych.Ponadto pomagamy przy wykonawstwie, montażu i konserwacji instalacji elektrycznychNie zwlekaj i odwiedź nas już dziś!

Dane Firmy

COPCO Plus  Sp. z o.o.

ul. Karola Miarki 5A,
41-­407 Imielin
NIP: PL 646 294 28 28

tel. 32 222 45 15
e­-mail: copco.instalacje@gmail.com

ZARZĄD

Prezes Zarządu

Arkadiusz Kopacz
e-­mail: arkadiusz.kopacz@copco.pl

Prokurent
Kierownik Działu Niemieckiego

Łukasz Piegza
kom. +48 512 291 407
tel. 32 222-45-15 wew. 29
e-­mail: lukasz.piegza@copco.pl

Prokurent
Główny Księgowy

Adam Stylok
kom. +48 608 095 461
e-­mail: ksiegowosc@copco.pl

DZIAŁ POLSKA

Kierownik Robót Elektrycznych
Nadzór Inwestorski

mgr inż. Roman Gałka
kom. +48 512 74 64 31
e-­mail: roman.galka@copco.pl

Kierownik Robót Elektrycznych

Grzegorz Szymczyk
kom. +48 512 745 474
tel. 32 222 45 15 wew. 26
e-mail: grzegorz.szymczyk@copco.pl

Kierownik Projektów

dr inż. Czesław Bańdo
kom. +48 512 745 474
tel. 32 222 45 15 wew. 27
e-mail: czeslaw.bando@copco.pl

Kierownik Robót Elektrycznych

mgr inż. Janusz Nowowiejski
kom. +48 501 727 088
tel. 32 222-45-15 wew. 28
e-mail: janusz.nowowiejski@copco.pl

Kierownik Robót Elektrycznych
Dział SN

mgr inż. Krzysztof Kaszycki
kom. +48 502 355 016
tel. 32 222-45-15 wew. 27
e-mail: krzysztof.kaszycki@copco.pl

Kierownik Robót Budowlanych
Dział Budowlany

kom. +48 501 227 585
tel. 32 222-45-15 wew. 30
e­-mail: copco.instalacje@gmail.com

DZIAŁ NIEMCY

Kierownik robót elektrycznych

Łukasz Piegza
kom. +48 512 291 407
tel. 32 222-45-15 wew. 29
e-­mail: lukasz.piegza@copco.pl

Koordynatorzy robót elektrycznych

mgr Szymon Klapkarek
kom. +48 517 119 848
tel. 32 222 45 15 wew. 22
e­-mail: szymon.klapkarek@copco.pl

Artur Stanclik
kom. +48 505 805 843
tel. 32 222 45 15 wew. 22
e­-mail: artur.stanclik@copco.pl

Manager ds. Inwestycji Zagranicznych
Management Deutschland

Philip Kus
kom. +49 152 284 159 86
e­-mail: philip.kus@copco.pl

Manager ds. Inwestycji Zagranicznych
Management Deutschland

Thomas Plonka
kom. +49 1577 136 83 88
e­-mail: thomas.plonka@copco.pl

DZIAŁ SPRZEDAŻY

Kierownik Specjalista ds. Sprzedaży

Michał Gatnar
kom. +48 501 972 830
e-­mail: michal.gatnar@copco.pl

Sprzedawca – Hurtownia Imielin

Marcin Figura
kom. +48 512 291 408
tel. 32 222-45-15 wew. 21
e-­mail: marcin.figura@copco.pl

Sprzedawca – Hurtownia Imielin

Jakub Porwit
kom. +48 500 123 426
tel. 32 222-45-15 wew. 21
e-­mail: jakub.porwit@copco.pl

Kierownik Działu Sprzedaży – Hurtownia Mysłowice

Adam Bejnar-Bejnarowicz
kom. +48 507 195 572
e-­mail: myslowice@copco.pl

Sprzedawca – Hurtownia Mysłowice

Patryk Kwiatkowski
e-­mail: myslowice@copco.pl

BIURO

Główny Księgowy

mgr Adam Stylok
tel. 32 222 45 15 wew. 23
e­-mail: adam.stylok@copco.pl

Samodzielna Księgowa

mgr Grażyna Karwat – Kornaś
tel. 32 222 45 15 wew. 23
e­-mail: ksiegowosc@copco.pl

Księgowa

Anna Piotrowska
tel. 32 222 45 15 wew. 23
email: anna.piotrowska@copco.pl

Kadry

mgr  Anna Noras
kom. +48 505 978 445
tel. 32 222 45 15 wew. 26
e-­mail: anna.noras@copco.pl

Joanna Rosik
tel. 32 222 45 15 wew. 26
e-­mail: joanna.rosik@copco.pl

Rozliczenia

Katarzyna Kopacz
tel. 32 222 45 15 wew. 29
e-­mail: katarzyna.kopacz@copco.pl

Specjalista IT

inż. Adam Koczewski
tel. 32 222 45 15 wew. 28
e-­mail: adam.koczewski@copco.pl

Specjalista ds. Rekrutacji

Daniel Chadziński
kom. +48 518 574 088
tel. 32 222 45 15 wew. 28
e-­mail: daniel.chadzinski@copco.pl

Jak dojechać ? Mapka dojazdu do COPCO

Instalacje Elektryczne